מה תרצו לחפש?

מה תרצו לחפש?

'עניין אישי': תערוכה חדשה בבאר שבע הישר מאילת

'עניין אישי' – זהו שם תערוכת הבוגרות של המחלקה לאמנות בקמפוס אילת של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב. התערוכה מתארחת בגלריית טרומפלדור בבאר שבע החל מיום חמישי, 9/3 ועד 2/6 ותציג תהליך של מחשבה, התגבשות ודיאלוג של אדם יוצר עם עצמו ועם סביבתו, תוך חקירה של שפת ביטוי אישית.

בוגרות התואר הראשון במחלקה לאומנויות בקמפוס אילת של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב מאפשרות לקהל הרחב לפגוש יצירות רגישות הנותנות ביטוי למגוון קולות. עבודות האמנות נוגעות במנעד נושאים רחב. כך למשל נושאים אישיים העוסקים בסוגיות הנוגעות להורות, בחירות בחיים, רגשות, זיכרונות וגם נושאים ציבוריים וחברתיים, כגון מסורת מול מודרניות, או אלימות בגני ילדים וניצול מיני של נשים, תוך שילוב שלל מדיומים אמנותיים.

הילה פישר, "Illusion of Superposition", שמן על בד
הילה פישר, "Illusion of Superposition", שמן על בד

"היצירה האמנותית הנלמדת במהלך התואר לצד הקורסים העיוניים, מהווה קרקע פורייה לעיבוד סוגיות שונות וחוויות חיים", מסביר נועם גונן, מרצה במחלקה לאומנויות ואוצר התערוכה באוניברסיטת בן גוריון בנגב, קמפוס אילת. "מעבר להצגתו של תוצר מוגמר, העבודות מציגות תהליך של מחשבה והתגבשות, של דיאלוג של אדם יוצר עם עצמו ועם סביבתו, תוך חקירה של שפת ביטוי אישית".

נועם אוזן, "השלם גדול מסך חלקיו", שמן על בד
נועם אוזן, "השלם גדול מסך חלקיו", שמן על בד

האומניות המשתתפות: טל טליה אהרוני, נועם אוזן, לירון בקמן, מיטל דאלי לוי, מיכל וקנין, שונית מיזן שריקי, רעות מניין, מור משולם, ניצה פאר, זיוית פדה סופר, הילה פישר, הדס רובין, עתר שורץ, לירז שלמה שחרור.

אוצר התערוכה: נועם גונן.

זיוית פדה-סופר, "פריחה מאוחרת", תיעוד של תהליך בגינת ביתה של האמנית
זיוית פדה-סופר, "פריחה מאוחרת", תיעוד של תהליך בגינת ביתה של האמנית

פתיחה חגיגית של התערוכה תתקיים ביום חמישי, 9.3.23 בשעה 18:30 בגלריית טרומפלדור, רחוב טרומפלדור 19 בבאר שבע. התערוכה פתוחה לקהל הרחב בימי שלישי-חמישי: 10:00-14:00, שישי: 09:00-13:00, עד 02.06.23.

הכניסה חופשית ללא עלות. טלפון הגלרייה: 08-6247706.

בוגרות התואר הראשון במחלקה לאומנויות בקמפוס אילת של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב מאפשרות לקהל הרחב לפגוש יצירות רגישות הנותנות ביטוי למגוון קולות. עבודות האמנות נוגעות במנעד נושאים רחב. כך למשל נושאים אישיים העוסקים בסוגיות הנוגעות להורות, בחירות בחיים, רגשות, זיכרונות וגם נושאים ציבוריים וחברתיים, כגון מסורת מול מודרניות, או אלימות בגני ילדים וניצול מיני של נשים, תוך שילוב שלל מדיומים אמנותיים. הילה פישר, "Illusion of Superposition", שמן על בד "היצירה האמנותית הנלמדת במהלך התואר לצד הקורסים העיוניים, מהווה קרקע פורייה לעיבוד סוגיות שונות וחוויות חיים", מסביר נועם גונן, מרצה במחלקה לאומנויות ואוצר התערוכה באוניברסיטת בן גוריון בנגב, קמפוס אילת. "מעבר להצגתו של תוצר מוגמר, העבודות מציגות תהליך של מחשבה והתגבשות, של דיאלוג של אדם יוצר עם עצמו ועם סביבתו, תוך חקירה של שפת ביטוי אישית". נועם אוזן, "השלם גדול מסך חלקיו", שמן על בד האומניות המשתתפות: טל טליה אהרוני, נועם אוזן, לירון בקמן, מיטל דאלי לוי, מיכל וקנין, שונית מיזן שריקי, רעות מניין, מור משולם,
218

למה הכי כיף ללמוד אצלנו

775
Posts
7741
followers
59
following