מה תרצו לחפש?

מה תרצו לחפש?

רוני בהט תכהן כסמנכ"לית השיווק של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

בהט, מנהלת בכירה עם למעלה מ-20 שנות ניסיון בניהול יחידות עסקיות, שיווק, מכירות ופיתוח עסקי, נכנסה הבוקר לתפקידה כסמנכ"לית השיווק של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב.

בהט, שתוביל את מערך השיווק והפרסום של האוניברסיטה, מביאה איתה ניסיון עשיר של מעל 20 שנים מחברות מובילות כמו תנובה, אלטמן ואבוט, שם הובילה אסטרטגיות עסקיות ושיווקיות של כמה מהמותגים מובילים בישראל והובילה מנועי צמיחה משמעותיים.

רוני בהט, סמנכ"לית השיווק

"שוק ההשכלה הגבוהה הינו שוק תחרותי ומעניין במיוחד. אני ניגשת לאתגרים הללו עם כל הכוח, הידע והניסיון שצברתי ועם הצוות המצוין של אוניברסיטת בן-גוריון", אמרה בהט.

מנכ"ל האוניברסיטה, טל בן חיים: "אני בטוח ביכולותיה של רוני להוביל את השיווק של האוניברסיטה ליעדים שאפתניים מאוד שהצבנו לעצמנו".

בהט, שתוביל את מערך השיווק והפרסום של האוניברסיטה, מביאה איתה ניסיון עשיר של מעל 20 שנים מחברות מובילות כמו תנובה, אלטמן ואבוט, שם הובילה אסטרטגיות עסקיות ושיווקיות של כמה מהמותגים מובילים בישראל והובילה מנועי צמיחה משמעותיים. "שוק ההשכלה הגבוהה הינו שוק תחרותי ומעניין במיוחד. אני ניגשת לאתגרים הללו עם כל הכוח, הידע והניסיון שצברתי ועם הצוות המצוין של אוניברסיטת בן-גוריון", אמרה בהט. מנכ"ל האוניברסיטה, טל בן חיים: "אני בטוח ביכולותיה של רוני להוביל את השיווק של האוניברסיטה ליעדים שאפתניים מאוד שהצבנו לעצמנו".
82