מה תרצו לחפש?

מה תרצו לחפש?

img

המרכז ללימודים קדם אקדמיים

המרכז ללימודים קדם אקדמיים פועל לחיזוק החברה הישראלית באמצעות הנגשת השכלה גבוהה לכל אחת ואחד תוך קידום מוביליות ושוויון הזדמנויות ומתן ליווי ותמיכה הייחודיים למרכז . אנחנו הגשר שלך לעולם האקדמי.

התכניות של המרכז ללימודים קדם אקדמיים

פה תוכלו למצוא מגוון תכניות לימוד שיעזרו לכם לשפר סיכויי קבלה ויקנו הרגלי למידה וחשיבה שיעזרו לכם להצליח בעולם האקדמי.

הודעות המרכז

24 ביולי

נפתחה ההרשמה לקורס רענון במתמטיקה למועמדים למכינה

פרטים נוספים והרשמה בלינק
15 באוגוסט

נפתחה ההרשמה לנתיב לאקדמיה סתיו תשפ"ה

פרטים נוספים והרשמה בלינק
1 בספטמבר

חדש! נפתחה ההרשמה למכינה במסלול טבע ומדעי החיים

פרטים נוספים והרשמה בלינק

איפה הבוגרים שלנו היום?

"באתי ללמוד נתיב לאקדמיה כי היה לי קשה להוציא את הציון שרציתי כדי להתקבל לרפואה. בפסיכומטרי הבחינה היא על הכל יחד וזה מלחיץ נורא. בנתיב זה מחולק לשלוש. אתה מתמודד עם כל מבחן עם הזמן שלו, עם החומר שלו, וזה יותר רלוונטי לאקדמיה . קיבלתי יתרון אקדמי . הלימודים באוירה מחבקת ומכילה, אין שום סיבה שלא תגיע לציון שאתה שואף אליו ההחלטה הכי טובה שעשיתי ובזכות נתיב לאקדמיה הגשמתי את החלום שלי – ללמוד רפואה בן גוריון, בארץ, בבאר שבע."
Omri.Capture
עומרי אשכנזי
נתיב לאקדמיה באוניברסיטת בן-גוריון בנגב | רפואה
"המכינה הכינה אותי מאוד לאקדמיה, הרבה רצון לעבוד, למרצים אכפת מאוד ממי שאני, חלקם מלמדים בתואר, הם מרצים מקצועיים שנתנו לי כלים וידע שעזרו לי בתואר, במיוחד בפיזיקה 1 ובפיזיקה 2 הנדסה. שעות קבלה גמישות, יש יחס אישי. מרגישים שיש עם מי לדבר . השנה הזו הכינה אותי לגמרי, התחלתי את התואר ברגל ימין"
Shachar.Capture
שחר גואטה
מכינה קדם אקדמית אוניברסיטת בן-גוריון בנגב | הנדסת תעשייה וניהול
" הייתי תלמיד תיכון לא משהו והייתי חייב לעשות מכינה בשביל להתקבל . המכינה הכינה אותי מאוד לקצב הלימודים בתואר הראשון, הייתי מוכן לקורסי המתמטיקה בתואר הראשון כי באתי עם החומר טרי בראש. קצב הלימודים בתואר הראשון הוא קשה וכשאתה בא מהמכינה אז אתה כבר רגיל, אתה בא עם יתרון, אתה לא מקבל את ההלם שיש לכולם. בזמן המכינה יש מענה לכל דבר , מיועצות, מסגל המרצים. המסגרת מכינה אותך ממש טוב, זה חומר הרבה יותר מתקדם וקשה מבגרויות ואז את המגיע לתואר הרבה יותר מוכן".
Raam
רעם כבוד
מכינה קדם אקדמית אוניברסיטת בן-גוריון בנגב | הנדסת חשמל ומחשבים
"חיפשתי סגנון אחר מפסיכומטרי. נתיב לאקדמיה בוחן ידע ויכולות, פחות עבודה תחת לחץ. מאוד התחברתי לזה והרגשתי ששם אני יכולה להראות את היכולות שלי. זו אחלה דרך להכנס לאוניברסיטה ולנחות בצורה רכה, להכיר לפני את הלימודים באוניברסיטה. אין סיבה להמשיך להתייאש בדרך כשיש חלופה אחרת שהיא מצויינת"
Eden.Capture
עדן לוי
נתיב לאקדמיה באוניברסיטת בן-גוריון בנגב | הנדסת חשמל וחשבים
"אני יוצא החברה החרדית והגעתי ללא לימודי ליבה. רציתי להתעסק בהייטק ובמדעים. למדתי קדם מכינה, מכינה ונתיב לאקדמיה. זה נתן לי קפיצה ועזר לי להתמודד עם הלחץ של התואר והכין אותי. בלעדי המכינה והנתיב, לא הייתי מגיע לאין שאני היום"
Shmuel.Capture
שמואל קלטיאן
מכינה קדם אקדמית אוניברסיטת בן-גוריון בנגב | הנדסת חשמל ומחשבים
"ידעתי שאני רוצה ללמוד בבן גוריון ולא רציתי לעשות שוב לעשות פסיכומטרי. לא צריך להגיע עם ידע קודם, מלמדים את כולם מאפס, יש שלושה מבחנים שונים, כל מבחן לא בודק על זמן, אלא על ידע. זה התאים לי. המרצים ידעו ללמד ומה שלימדו על זה נבחנו בסוף. הכתה אינטימית, החוויה טובה, זה מבחן הרבה יותר טוב מהפסיכומטרי מבחנה נפשית וזה היה פתרון טוב בשבילי.".
Ziv.Capture
זיו טאוב
נתיב לאקדמיה באוניברסיטת בן-גוריון בנגב | פסיכולוגיה וניהול
"זו דרך טובה לקבל כלים, לקבל ידע והכנה לקראת הלימודים באוניברסיטה . המכינה הכינה אותי ללימודים בזה שהיא אימנה אותי לשבת וללמוד , לא ידעתי איך ללמוד לפני כן, לא ידעתי פיזיקה לפני . אהבתי מאוד את המרצים שלי , הם תמיד עזרו לי בכל קושי. דרך המכינה למדתי שאפשר ללמוד וגם להנות. החלטה נבונה וחכמה ללמוד במכינה ואני ממליצה בחום."
MAZAL
מזל מיהרי
מכינה קדם אקדמית אוניברסיטת בן-גוריון בנגב | הנדסת מערכות מידע

יצירת קשר עם המרכז ללימודים קדם אקדמיים

Point Icon
מיקום
קמפוס קריית טוביהו, רח' הנרייטה סולד 1 (מול בית המלון "לאונרדו") מזכירות המרכז ללימודים קדם אקדמיים נמצאת בבניין המנהלה – H1, קומה 2 חדר 35
Clock Icon
שעות קבלה למועמדים
בימים א-ה בין השעות 9:00-12:00 ניתן להגיע בשעות אחרות בתיאום מראש או בוואצפ: 050-2029823 בנוסף ניתן להשאיר פרטים בטופס ההתעניינות שמופיע באתר.
Mail Icon
משלוח מהדואר
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב המרכז ללימודים קדם אקדמיים ת.ד. 653 באר-שבע 8410501