מה תרצו לחפש?

מה תרצו לחפש?

עוטפים את העוטף: מלגות הוענקו לסטודנטיות וסטודנטים המתגוררים בעוטף עזה ולומדים באוניברסיטת בן-גוריון

המלגות גויסו בזכות פעילותם הנמרצת של יורי קנר, נשיא הקונגרס היהודי הרוסי, המכהן גם כסגן נשיא הקונגרס היהודי העולמי, ורוברט זינגר, יושב ראש המרכז לאימפקט יהודי

יוצאים מגדרם כדי לסייע: הקונגרס הרוסי היהודי והמרכז לאימפקט יהודי ( Center for Jewish Impact Russian Jewish Congress and)

העניקו בימים אלה מלגות בסך 430 אלף שקלים לסטודנטים וסטודנטיות מאוניברסיטת בן-גוריון, המתגוררים ביישובים סמוכי גדר בעוטף עזה.

חלק מאותם סטודנטים נפגעו בשבת השחורה של ה-7 באוקטובר, ובדומה לתושבי העוטף וערי הדרום שהותקפו, הם מתמודדים מאז עם קשיים לא פשוטים המלווים אותם גם במהלך לימודיהם. אלונה קושניר, האחראית על קשרי שוחרים דוברי רוסית בבן-גוריון, נחשפה לסיפורים המטלטלים האלה ובתיאום עם סגן נשיא האוניברסיטה לקשרי ציבור ופיתוח משאבים, ג'ף קיי, הובילה מהלך שנועד להקל, ולו במעט, על מצוקותיהם.

המלגות לסטודנטים גויסו בזכות פעילותם הנמרצת של יורי קנר, נשיא הקונגרס היהודי הרוסי, המכהן גם כסגן נשיא הקונגרס היהודי העולמי, ורוברט זינגר, יושב ראש המרכז לאימפקט יהודי.

"נתרמו כבר יותר מ-400 אלף שקלים עבור הסטודנטים שלנו שמתגוררים סמוך לגדר הגבול בעוטף עזה ועד מרחק של 7 קילומטרים ממנה, ונפגעו בשבת השחורה", מספרת אלונה קושניר. "לכל אחד מהם יש סיפור מאוד אישי ומאוד עצוב, ואני מקווה שהמלגות שקיבלו מאיתנו יאפשרו להם להתמודד טוב יותר עם האתגרים המורכבים שעוד נכונו להם".

טקס הוקרה לתורמים ולסטודנטים התקיים ב-18 ביוני באוניברסיטת בן-גוריון בנוכחות רקטור האוניברסיטה פרופ' חיים היימס, דיקנית הסטודנטים פרופ' ארנה אלמוג, נציגי התורמים ועוד מוזמנים.

הסטודנטים, התורמים ונציגי האוניברסיטה לאחר טקס הענקת המלגות
הסטודנטים, התורמים ונציגי האוניברסיטה לאחר טקס הענקת המלגות
יוצאים מגדרם כדי לסייע: הקונגרס הרוסי היהודי והמרכז לאימפקט יהודי ( Center for Jewish Impact Russian Jewish Congress and) העניקו בימים אלה מלגות בסך 430 אלף שקלים לסטודנטים וסטודנטיות מאוניברסיטת בן-גוריון, המתגוררים ביישובים סמוכי גדר בעוטף עזה. חלק מאותם סטודנטים נפגעו בשבת השחורה של ה-7 באוקטובר, ובדומה לתושבי העוטף וערי הדרום שהותקפו, הם מתמודדים מאז עם קשיים לא פשוטים המלווים אותם גם במהלך לימודיהם. אלונה קושניר, האחראית על קשרי שוחרים דוברי רוסית בבן-גוריון, נחשפה לסיפורים המטלטלים האלה ובתיאום עם סגן נשיא האוניברסיטה לקשרי ציבור ופיתוח משאבים, ג'ף קיי, הובילה מהלך שנועד להקל, ולו במעט, על מצוקותיהם. המלגות לסטודנטים גויסו בזכות פעילותם הנמרצת של יורי קנר, נשיא הקונגרס היהודי הרוסי, המכהן גם כסגן נשיא הקונגרס היהודי העולמי, ורוברט זינגר, יושב ראש המרכז לאימפקט יהודי. "נתרמו כבר יותר מ-400 אלף שקלים עבור הסטודנטים שלנו שמתגוררים סמוך לגדר הגבול בעוטף עזה ועד מרחק של 7 קילומטרים ממנה, ונפגעו בשבת השחורה", מספרת אלונה קושניר. "לכל אחד מהם יש
207

למה הכי כיף ללמוד אצלנו

775
Posts
7741
followers
59
following