מה תרצו לחפש?

מה תרצו לחפש?

המרכז הרפואי ברזילי ימסד את סינופו לאוניברסיטה

האוניברסיטה והמרכז הרפואי-אוניברסיטאי ברזילי חתמו על חוזה סינוף, המסדיר את שיתוף הפעולה בין המוסדות בכל הקשור להכשרת סטודנטים לרפואה, למחקר ולמעמד האקדמי של חברי סגל המרכז הרפואי באוניברסיטה.

המחלקות הקליניות של ברזילי תספקנה שירותי הוראה קלינית לסטודנטים של בית הספר לרפואה ולבתי הספר הנוספים למקצועות הבריאות באוניברסיטת בן-גוריון. בנוסף, רופאים וחוקרים מטעם המרכז הרפואי-אוניברסיטאי ילמדו לימודים פרה-קליניים בבית הספר לרפואה ובבתי הספר האחרים של הפקולטה למדעי הבריאות.

כמו כן, על פי ההסכם שני המוסדות יקיימו פעילות מחקרית ואקדמית נוספת. רופאים וחוקרים יהיו שותפים בפעילות מחקרית, בהנחיית סטודנטים ותלמידי מחקר, בפעילות אקדמית לרבות בוועדות הפקולטה ובפעילות אקדמית במרכז הרפואי. כמו כן, רופאים מהמרכז הרפואי-אוניברסיטאי ברזילי יקבלו דרגות אקדמיות בפקולטה למדעי הבריאות באוניברסיטת בן-גוריון. שני הגופים גם סיכמו על מימון משותף של הסעת הסטודנטים מהאוניברסיטה למרכז הרפואי-אוניברסיטאי וחזרה.
פרופ' דניאל חיימוביץ, נשיא אוניברסיטת בן-גוריון בנגב: "המשימה שלנו ברורה: לחזק את המערך הרפואי בדרום ובמדינת ישראל בכלל. נוכל לעשות זאת על ידי הגדלת מספר הסטודנטים לרפואה ובמקצועות הבריאות בצד שיפור מתמיד של הכשרתם בבית הספר לרפואה ובפקולטה למדעי הבריאות. ההסכם ההיסטורי הזה עם בית החולים ברזילי מבסס את המחויבות שלנו לפיתוח מערכות הבריאות בדרום, ויאפשר לנו להמשיך ולספק חינוך רפואי ברמה עולמית מהנגב."
פרופ' חזי לוי, מנכ"ל המרכז הרפואי-אוניברסיטאי ברזילי: "המרכז הרפואי ברזילי הינו מרכז מתקדם ואקדמי, המסונף לבית הספר למדעי הבריאות באוניברסיטה בן גוריון מזה שנים רבות, ומלמד סטודנטים לרפואה וסטודנטים במקצועות הבריאות השונים. 
חינוך והוראה לסטודנטים לרפואה ולמקצועות הרפואה הינם משימה לאומית, והמרכז הרפואי ברזילי עושה ככול יכולתו להכשיר סטודנטים וסטאז'רים לרפואה על מנת להכינם בצורה הטובה ביותר לקראת ההתמחות ברפואה ומילוי משימתם החשובה במערכת הבריאות. אני שמח למסד את הקשר עם בית הספר למקצועות הבריאות באונ' בן גוריון ולהיות מוכר כבית חולים אוניברסיטאי מתקדם, המשולב בהוראה, במחקר ובאקדמיה, כול זאת בזכות סגל רופאים אקדמיים מצוינים, המגויסים למשימה לאומית זאת".
מימין לשמאל: עומדים: עו"ד תמר מונד, פרופ' אנג'ל פורגדור, פרופ' יורם יגיל. יושבים: פרופ' חיים היימס, פרופ' דני חיימוביץ, פרופ' חזי לוי | צילום: דייגו מיטלברג
מימין לשמאל: עומדים: עו"ד תמר מונד, פרופ' אנג'ל פורגדור, פרופ' יורם יגיל. יושבים: פרופ' חיים היימס, פרופ' דני חיימוביץ, פרופ' חזי לוי | צילום: דייגו מיטלברג
המחלקות הקליניות של ברזילי תספקנה שירותי הוראה קלינית לסטודנטים של בית הספר לרפואה ולבתי הספר הנוספים למקצועות הבריאות באוניברסיטת בן-גוריון. בנוסף, רופאים וחוקרים מטעם המרכז הרפואי-אוניברסיטאי ילמדו לימודים פרה-קליניים בבית הספר לרפואה ובבתי הספר האחרים של הפקולטה למדעי הבריאות. כמו כן, על פי ההסכם שני המוסדות יקיימו פעילות מחקרית ואקדמית נוספת. רופאים וחוקרים יהיו שותפים בפעילות מחקרית, בהנחיית סטודנטים ותלמידי מחקר, בפעילות אקדמית לרבות בוועדות הפקולטה ובפעילות אקדמית במרכז הרפואי. כמו כן, רופאים מהמרכז הרפואי-אוניברסיטאי ברזילי יקבלו דרגות אקדמיות בפקולטה למדעי הבריאות באוניברסיטת בן-גוריון. שני הגופים גם סיכמו על מימון משותף של הסעת הסטודנטים מהאוניברסיטה למרכז הרפואי-אוניברסיטאי וחזרה. פרופ' דניאל חיימוביץ, נשיא אוניברסיטת בן-גוריון בנגב: "המשימה שלנו ברורה: לחזק את המערך הרפואי בדרום ובמדינת ישראל בכלל. נוכל לעשות זאת על ידי הגדלת מספר הסטודנטים לרפואה ובמקצועות הבריאות בצד שיפור מתמיד של הכשרתם בבית הספר לרפואה ובפקולטה למדעי הבריאות. ההסכם ההיסטורי הזה עם בית החולים ברזילי מבסס את המחויבות שלנו לפיתוח
285

למה הכי כיף ללמוד אצלנו

775
Posts
7741
followers
59
following