מה תרצו לחפש?

מה תרצו לחפש?

כ-18 מיליון דולר נתרמו לבניית בניין מדעי המחשב המתקדם על יד הקרן על שם לאונה מ. והארי ב. הלמסלי.

בניין הלמסלי למדעי המחשב יוקם בקמפוס הצפוני של האוניברסיטה בכדי לאפשר את המשך הצמיחה של אחת המחלקות הגדולות באוניברסיטה ואחד ממנועי הפיתוח העתידי שלה.

בניית בניין הלמסלי למדעי המחשב אמורה להתחיל כבר בחודש יוני הקרוב. בניין זה צפוי להיות הבניין הגדול ביותר בקמפוס הצפוני של האוניברסיטה, הנבנה בימים אלה. הבניין צפוי לכלול לפחות 60 משרדים ושטחי מעבדה לכל חבר סגל והוא צפוי להכיל גם את מרכז הסטודנטים למדעי המחשב וסביבת למידה מודרנית המיועדת לענות על הצרכים הייחודיים של סטודנטים למדעי המחשב.

בנוסף, טכנולוגיית מולטימדיה תשולב ברחבי המרכז, עם מסכים, ועידות וידאו וכלים אחרים הזמינים ליותר מ-2,000 תלמידים. הבניין יכלול אזורים ייעודיים ללמידה עצמאית שקטה וכן חללים לפרויקטים קבוצתיים ולדיון. בוגרי החוג צפויים להצטרף לכוח העבודה בחברות ההייטק שבפארק הצמוד לקמפוס.

"תרומה זו משנה מציאות עבור האוניברסיטה, הנגב ומדינת ישראל. בניין הלמסלי למדעי המחשב הוא אבן היסוד של הקמפוס הצפוני החדש ויאפשר שיתופי פעולה עם חברות וגורמי טכנולוגיה רבים ומגוונים", אמר נשיא אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, פרופ' דניאל חיימוביץ.

הקרן ע"ש לאונה מ. והארי ב. הלמסלי שואפת לשפר את החיים על ידי תמיכה בפרויקטים בתחומי הבריאות ויוזמות נבחרות בארה"ב וברחבי העולם. מאז 2008, קרן הלמסלי העניקה יותר מ-4 מיליארד דולר למגוון רחב של מטרות צדקה. "אנו מחויבים לתמוך במעמדה של ישראל כמובילה עולמית בטכנולוגיות ופריצות דרך מדעיות", אמר סנדור פרנקל, נאמן קרן הלמסלי. "הבניין החדש למדעי המחשב באוניברסיטת בן-גוריון, יסייע לסטודנטים והסגל לקדם טוב יותר את תחום מדעי המחשב בישראל, להגדיל את כוח העבודה ואף את היכולת של המדינה להוביל את העולם לחדשנות".

תמונת הדמיה של בניין הלמסלי למדעי המחשב. | קרדיט: יסקי-מור-סיון אדריכלים
תמונת הדמיה של בניין הלמסלי למדעי המחשב. | קרדיט: יסקי-מור-סיון אדריכלים
בניית בניין הלמסלי למדעי המחשב אמורה להתחיל כבר בחודש יוני הקרוב. בניין זה צפוי להיות הבניין הגדול ביותר בקמפוס הצפוני של האוניברסיטה, הנבנה בימים אלה. הבניין צפוי לכלול לפחות 60 משרדים ושטחי מעבדה לכל חבר סגל והוא צפוי להכיל גם את מרכז הסטודנטים למדעי המחשב וסביבת למידה מודרנית המיועדת לענות על הצרכים הייחודיים של סטודנטים למדעי המחשב. בנוסף, טכנולוגיית מולטימדיה תשולב ברחבי המרכז, עם מסכים, ועידות וידאו וכלים אחרים הזמינים ליותר מ-2,000 תלמידים. הבניין יכלול אזורים ייעודיים ללמידה עצמאית שקטה וכן חללים לפרויקטים קבוצתיים ולדיון. בוגרי החוג צפויים להצטרף לכוח העבודה בחברות ההייטק שבפארק הצמוד לקמפוס. "תרומה זו משנה מציאות עבור האוניברסיטה, הנגב ומדינת ישראל. בניין הלמסלי למדעי המחשב הוא אבן היסוד של הקמפוס הצפוני החדש ויאפשר שיתופי פעולה עם חברות וגורמי טכנולוגיה רבים ומגוונים", אמר נשיא אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, פרופ' דניאל חיימוביץ. הקרן ע"ש לאונה מ. והארי ב. הלמסלי שואפת לשפר את החיים על ידי תמיכה בפרויקטים בתחומי הבריאות ויוזמות נבחרות בארה"ב
228

למה הכי כיף ללמוד אצלנו

775
Posts
7741
followers
59
following