מה תרצו לחפש?

מה תרצו לחפש?

נתיב לאקדמיה – חלופה לפסיכומטרי

קמפוס
באר שבע
תקופת לימוד
13 שבועות/ 7 שבועות בקיץ
הרישום פתוח

איפה הבוגרים שלנו היום?

"באתי ללמוד נתיב לאקדמיה כי היה לי קשה להוציא את הציון שרציתי כדי להתקבל לרפואה. בפסיכומטרי הבחינה היא על הכל יחד וזה מלחיץ נורא. בנתיב זה מחולק לשלוש. אתה מתמודד עם כל מבחן עם הזמן שלו, עם החומר שלו, וזה יותר רלוונטי לאקדמיה . קיבלתי יתרון אקדמי . הלימודים באוירה מחבקת ומכילה, אין שום סיבה שלא תגיע לציון שאתה שואף אליו ההחלטה הכי טובה שעשיתי ובזכות נתיב לאקדמיה הגשמתי את החלום שלי – ללמוד רפואה בן גוריון, בארץ, בבאר שבע."
Omri.Capture
עומרי אשכנזי
נתיב לאקדמיה באוניברסיטת בן-גוריון בנגב | רפואה
"חיפשתי סגנון אחר מפסיכומטרי. נתיב לאקדמיה בוחן ידע ויכולות, פחות עבודה תחת לחץ. מאוד התחברתי לזה והרגשתי ששם אני יכולה להראות את היכולות שלי. זו אחלה דרך להכנס לאוניברסיטה ולנחות בצורה רכה, להכיר לפני את הלימודים באוניברסיטה. אין סיבה להמשיך להתייאש בדרך כשיש חלופה אחרת שהיא מצויינת"
Eden.Capture
עדן לוי
נתיב לאקדמיה באוניברסיטת בן-גוריון בנגב | הנדסת חשמל וחשבים
"ידעתי שאני רוצה ללמוד בבן גוריון ולא רציתי לעשות שוב לעשות פסיכומטרי. לא צריך להגיע עם ידע קודם, מלמדים את כולם מאפס, יש שלושה מבחנים שונים, כל מבחן לא בודק על זמן, אלא על ידע. זה התאים לי. המרצים ידעו ללמד ומה שלימדו על זה נבחנו בסוף. הכתה אינטימית, החוויה טובה, זה מבחן הרבה יותר טוב מהפסיכומטרי מבחנה נפשית וזה היה פתרון טוב בשבילי.".
Ziv.Capture
זיו טאוב
נתיב לאקדמיה באוניברסיטת בן-גוריון בנגב | פסיכולוגיה וניהול