מה תרצו לחפש?

מה תרצו לחפש?

פתיחה חגיגית: תערוכה חדשה של האמן אלי רבזין בגלריית טרומפלדור

אחר

אהבתי ל- :X תערוכת יחיד של האמן הרב תחומי אלי רבזין
29בפברואר

Details of ‘shattered skies’ by Eli Revzin

גלריית טרומפלדור גאה להציג תערוכה חדשה:

אהבתי ל-X: תערוכת יחיד של האמן הרב תחומי אלי רבזין

אוצרת: מרגנית (ניתי) כספו

הכניסה חופשית!

על התערוכה

'אהבתי ל-X' היא תערוכת אמנות רב-ערוצית חדשנית, באוצרותה של מרגנית (ניתי) קספו. התערוכה מטשטשת את הגבולות בין הווירטואלי לממשי ובין הכאן לשם. אוסף זה של יצירות אמנות שובות לב הן פרי יצירתו של אלי רבזין (Revzzz), אמן רב-תחומי ומעצב, המערבב ישן וחדש, תוך שילוב עצמים      מודפסים בתלת ממד יחד עם אמנות רחוב 'קלאסית'.

בעולם של תכנים דואליים – התחלה וסיום, אהבה ושנאה, חיים ומוות – התערוכה חוצה את הגבולות המקובלים וחוגגת את הטבע הכפול של החוויה האנושית. התערוכה עוסקת בריקוד הנצחי שבין הרציני לקליל, בין שפע החיים לדממת המוות, באמצעות שזירת סיפור ההתאהבות, ההתפכחות והלידה מחדש. למערכות היחסים כמו לעונות השנה יש קצב משלהן, תנועה מעגלית של התחלה וסיום. התערוכה בוחנת את הרגעים העדינים של תחילת הקשר, תהליך ההתאהבות, ההתפרקות והבנייה מחדש. הקירות מתעוררים לחיים עם דימויים הלוכדים את האקסטזה הגלומה בחלומות משותפים, את הפגיעות הגולמית של הפרידות, ולצד אלה את החוסן האישי הנולד כפניקס מאפר האובדן.

מארגני התערוכה מזמינים את הקהל להצטרף לחגיגת הדיכוטומיות הכובשות, המגדירות את עולמנו דרך עדשת הזיכרונות האישיים. תערוכה זו היא עדות לכוחה המתמשך של האמנות לחרוג ממגבלות הזמן והמרחב.

החלל שנבחר לתערוכה הוא מתחם של המבנה העות'מאני, שנועד לשימור. המבנה הוקם בתחילת המאה ה-20 ושימש את מפעלי ההתיישבות בארץ. השילוב בין חוד החנית הטכנולוגי בעולם התערוכות ובין המבנה לשימור מאפשר את המפגש המרתק בין ההיסטורי לעתידי.

אלי רבזין הוא בוגר לימודי עיצוב תעשייתי באקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל בירושלים. כיום הוא פועל כאמן פלסטי, אמן רחוב, מעצב וצלם, החי ויוצר בתל אביב. אלי מציג בתערוכות וגלריות ברחבי הארץ והעולם, והוא מלמד צילום במחלקה לאמנויות באוניברסיטת בן-גוריון בנגב. הודות לזהותו רבת הפנים כמעצב, אמן ויזם, תרומותיו של אלי רבזין ממשיכות להדהד בנוף היצירתי, והן משאירות חותם של חדשנות ומצוינות אמנותית.

התערוכה הודות לתמיכתן של היחידה לקידום איכות ההוראה והלמידה והמחלקה לאמנויות באוניברסיטת בן-גוריון בנגב;  הודות לשיתוף הפעולה עם חברת All•Art; ובחסותן של חברת "קנווס", מנדלת מלחמה, תמוז קיי וחברת Molotow.

נעילת התערוכה: 31.05.2024

לקריאה נוספת על התערוכה

שעות פתיחת הגלריה

הגלריה פתוחה לקהל בימים ג'-ה' 10:00-14:00 וביום שישי 09:00-13:00

בימים נוספים לקבוצות בתיאום מראש.

יצירת קשר:

טלפון: 08-6247706

מייל: trumpeldor.gallery@gmail.com