מה תרצו לחפש?

מה תרצו לחפש?

מלגת שער

רישום סגור

מכסת המלגה התמלאה. לא ניתן להגיש מועמדות. 

 

מיועדת לנרשמים ונרשמות לאוניברסיטת בן-גוריון בנגב שעומדים בתנאים הבאים –

  1. נרשם.ה ללימודים באוניברסיטה לתואר ראשון בתשפ"ד אחרי מועד פרסום זה (תאריך קובע: 1.8.23), וכלל.ה כעדיפות ראשונה או שנייה את אחת המחלקות הבאות: סיעוד, מדעי הסביבה וגיאו-אינפורמטיקה, מדעי כדור הארץ והסביבה, מדעי הרוח (כל המחלקות), הנדסה כימית, הנדסת מכונות, הנדסת בניין, הנדסת חומרים, חינוך, תקשורת, מדעי ההתנהגות, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה, פוליטיקה וממשל, מתמטיקה, פיסיקה, כימיה, מדעי החיים.

    או:

    נרשם.ה ללימודים באוניברסיטה לתואר ראשון בתשפ"ד לפני מועד פרסום זה, ושינה את הרשמתו לאחר מועד פרסום זה (התאריך הקובע) כך שתכלול את אחת המחלקות המפורטות לעיל כעדיפות ראשונה או שנייה (ובלבד שאף אחת מן המחלקות האמורות לא היתה רשומה כבר כעדיפות ראשונה או שניה בהרשמתו לפני מועד פרסום זה). 

  2. קיבל.ה הודעת קבלה ללימודים במחלקה האמורה ושילם.ה את מקדמת שכר הלימוד.

  3. לא קיבל.ה מלגה או פרס כניסה אחרים מהאוניברסיטה או מגופים/קרנות המעניקים מלגות לסטודנטים באוניברסיטה באמצעות דיקנאט הסטודנטים.

מה מקבלים? 

  1. מלגה חד פעמית בסך 3,500 ₪ (שתשולם מיד לאחר תום תקופת השינויים של סמסטר א' תשפ"ד, ובלבד שהמועמד.ת התקבל.ה, שילם.ה מקדמה ולומד.ת כסטודנט.ית באוניברסיטה לתואר ראשון באחת מהמחלקות הנזכרות מעלה.

  2. ליווי אישי של חונך חברתי מטעם דיקנט הסטודנטים מרגע הקבלה ללימודים ועד תום סמסטר א' תשפ"ד.

  3. בשנה השלישית (או הרביעית אם מדובר בהנדסה) ללימודי התואר הראשן - ליווי אישי של בוגר/ת מאותה מחלקה וחיבור לשוק העבודה בסיוע המרכז לקריירה בדיקנט הסטודנטים.

איך מגישים מועמדות? 

במוקד הייעוץ והרישום של האוניברסיטה, בטלפון 08-6461600 או במייל rishum@bgu.ac.il 

מלגות נוספות שאולי יתאימו לך

icon-time רישום פתוח עד 30/09/2024
"ראשונים לתואר״: תוכנית לתמיכה בסטודנטים וסטודנטיות דור ראשון להשכלה גבוהה
סוציו-אקונומי
בוגרי.ות שירות צבאי ולאומי
קידום אוכלוסיות
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב פותחת את תכנית ״ראשונים לתואר״ - תוכנית לתמיכה בסטודנטים.ות דור ראשון להשכלה גבוהה, בה יוענקו עד 40 מלגות שכר לימוד מלא ל-3 שנות לימוד לסטודנטים.ות בתחומי מדעי הרוח, החברה והניהול.
icon-time רישום פתוח עד 03/11/2024
מלגת דיקן הסטודנטים
מנהיגות
סוציו-אקונומי
מלגות דיקן הסטודנטים
האוניברסיטה משתדלת לסייע לכל סטודנט הזקוק לעזרה כספית במהלך לימודיו. הסיוע ניתן באמצעות מלגה או הלוואה. הקריטריונים לקביעת זכאות למלגת לימודים מפורטים בטופס הבקשה לסיוע ונקבעים על-פי הנחיות של ועדה ציבורית. לסטודנטים לתואר ראשון מלגות סיוע מטעם האוניברסיטה ובאמצעותה.