מה תרצו לחפש?

אחרי שהתקבלת ללימודי תואר ראשון - מה עכשיו?

כל המידע שחשוב לדעת למתקבלים ולמתקבלות לאוניברסיטת בן-גוריון בנגב

📑 נ​ספח להודעת הקבלה לשנה"ל תשפ"ג

📑​ נספח להודעת הקבלה לשנה"ל תשפ"ד​

מה עוד צריך לדעת אחרי שהתקבלת?

אם התקבלתם ללימודים תשלח לביתכם הודעת קבלה רשמית ממדור הרישום ואליה תצורף דרישה לתשלום ראשון של חשבון שכר הלימוד. את התשלום יהיה עליכם לשלם עד תום המועד המצוין על גבי שובר התשלום. שימו לב, תשלום השובר מהווה אישור על כוונתכם לממש את הלימודים באוניברסיטת בן-גוריון בנגב וזהו תנאי לשמירת מקום במחלקה שאליה התקבלתם. אי תשלום השובר עד למועד שנקבע יכול לגרום לאיבוד מקומכם במחלקה. אם נתקלתם בקושי לשלם עד המועד הנקוב בשובר, יש לפנות מבעוד מועד למוקד המידע והשירות בטלפון:  08-6461600

לתשלום באמצעות כרטיס אשראי »

לתשלום באמצעות פיקדון צה"ל »

מצגת הסבר על תשלום באמצעות הפיקדון​

מידע נוסף בנוגע לתשלום שכר הלימוד ניתן למצוא באתר המדור לחשבונות סטודנטים

במפגשי המתקבלים ובימי האוריינטציה המחלקתיים תחשפו לדברים החשובים שעליכם לדעת עוד לפני תחילת שנת הלימודים. זוהי ההזדמנות להכיר את המרצים, צוות המחלקה ולקבל הסבר על תכנית הלימודים, הרישום לקורסים, על חובותיכם וזכויותיכם כסטודנטים באוניברסיטת בן-גוריון ועוד.

הודעה על המפגשים תשלח אליכם בדואר האלקטרוני , הקפידו לבדוק אותו מדי יום.

מידע נוסף לגבי המפגשים >>

בסמוך לתחילת הסמסטר, יהיה עליכם לבצע רישום לקורסים. הרישום הוא תהליך מורכב וקריטי, בלעדיו קורסים לא יחשבו לצבירת נקודות לתואר, גם אם תבצעו את כל המטלות ותגיעו לכל השיעורים.

לפני הרישום ניתן לקבל הדרכה לגבי המערכת, אך הרישום הסופי חייב להתבצע בקישור זה.

חשוב לדעת, כי הרישום מתבצע באופן מדורג לפי מחלקות, במתכונת של כל הקודם זוכה (מרגע פתיחת חלון זמן הרישום האישי), כך שההכרות עם המערכת תהווה יתרון בבחירת המערכת האופטימלית עבורך. יש לוודא כי פרטי הכניסה למערכת תקינים מבעוד מועד.

לסרטון הסבר >>

אתם לא לבד- אגודת הסטודנטים

מדור אקדמיה באגודת הסטודנטים עומד לרשותכם בכל שלב בדרך. האגודה מציעה ספריית השאלה לספרי לימוד, מאגרי סיכומים ובחינות ומדריכים להתמודדות עם אתגרי האקדמיה.

למדור אקדמיה באתר האגודה הסטודנטיאלית >>

דיקנאט הסטודנטים

דיקנאט הסטודנטים מסייע לסטודנטים במישור הכלכלי, האקדמי, האישי והחברתי תוך תיאום וקשר הדוק עם היחידות האקדמיות והמנהליות של האוניברסיטה ועם אגודת הסטודנטים. הדיקנאט אחראי על מעונות הסטודנטים, עומד לרשות סטודנטים המשרתים במילואים, לקויי למידה ובעלי מגבלות רפואיות וגם מעניק מלגות והלוואות.

לדיקאנט הסטודנטים >>

שירותי מידע ומיחשוב​

שירותי המידע הממוחשבים של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב נועדו לאפשר לך מגוון רחב של פעילויות באמצעות האינטרנט, החל מדואר אלקטרוני (שישמש כדואר הרשמי היחיד לקבלת מידע מהאוניברסיטה), אתרי למידה מהבית, תוכנות שימושיות ועוד. חשוב להכיר במיוחד את highlearn לתקשורת עם המרצים וביצוע מטלות אקדמיות.

לכל שירותי המחשוב >>

תעודת סטודנט.ית

תעודת הסטודנט מקנה לך הטבות רבות ובראשן הכניסה החופשית למרכז הספורט והנופש של האוניברסיטה. כדי לקבל תעודת סטודנט יש להעלות תמונה עדכנית על פי ההוראות המפורטות כאן >>​

טיפים חשובים ללמידה מרחוק

אוניברסיטת בן-גוריון בנגב מעניקה פרסי הצטיינות למועמדים חדשים בעלי הישגים גבוהים הלומדים לקראת תואר ראשון באוניברסיטה. גובה הפרס עד גובה שכר לימוד בסיסי מלא.

סטודנטים באוניברסיטת בן-גוריון בנגב עומדת לרשותכם האפשרות להגיש בקשה עבור מלגת לימודים ומחייה. אם אתם בעלי נתוני קבלה גבוהים ועתידים ללמוד באחת ממחלקות מדעי הטבע: מתמטיקה, פיסיקה, כימיה או מדעי הגאולוגיה והסביבה תוכלו להגיש את מועמדותכם עבור מלגת כניסה ללימודי מדעי הטבע.

אוניברסיטת בן-גוריון בנגב שמה דגש רב על פעילות ומעורבות חברתית ומציעה מספר מלגות בתמורה לכך. אם אתם מעוניינים לתרום מזמנכם עבור הקהילה, תוכלו לעשות זאת באמצעות פעילות חברתית דרך המחלקה למעורבות חברתית, פרויקט חונכות פר"ח או דיקאנט הסטודנטים, המציע מגוון מלגות סיוע מטעם האוניברסיטה עבור פעילות חברתית בארגונים שונים. למצטיינים בפעילותם ההתנדבותית למען הקהילה והחברה מציעה האוניברסיטה מלגה נוספת. למלגה זו ניתן להגיש מועמדות בסוף סמסטר א' ללימודיכם דרך דיקאנט הסטודנטים.

אם ספורט הוא תחום חזק אצלכם תוכלו לקחת חלק בקבוצות הספורט הייצוגיות של האוניברסיטה ואף להגיש מועמדות עבור מלגה לספורטאים מצטיינים.

מידע על מלגות לתואר ראשון >>

תשלום שכר לימוד

1
Bakalavr 7
הרשאה לחיוב חשבון
לחתימה על הרשאה באמצעותה נוכל לחייב את חשבונך
2
Excellent icon
תשלום מקדמה בכ. אשראי
משלמים בנוחות בכרטיס האשראי ומבטיחים את המקום במחלקה
3
Bakalavr 1
עדכון פרטי בנק להחזרים
להיכן נוכל להחזיר כסף, במידת הצורך?
4
Library Icon
מידע על שוברים ועוד
איך פורסים את התשלום ואיך משלמים באמצעות הפיקדון

אולי יעניין אותך גם

20211013 225;

עובר. ת לבאר-שבע?

כל מה שצריך לדעת על מגורים בסביבות הקמפוס
2020 03 23 023;

טיפים לחיסכון

כל הרעיונות איך לחסוך כסף בחיים הסטודנטיאליים