מה תרצו לחפש?

מה תרצו לחפש?

תכנית לסטודנטים וסטודנטיות מצטיינים בפסיכולוגיה

על התכנית

המחלקה לפסיכולוגיה מזמינה את הסטודנטים והסטודנטיות המצטיינים, בשנה ג' ללימודי התואר הראשון להירשם לתכנית המצטיינים שתכין את המתקבלים והמתקבלות לתכנית לקריירה במחקר בתחומי הפסיכולוגיה החברתית והניסויית.

מי שיתקבלו לתכנית הזו יוכלו להצטרף לאחת המעבדות במגמות "פסיכולוגיה חברתית" ו-"פסיכולוגיה ניסויית: קוגניציה ומוח" כבר במהלך שנה ג' של התואר הראשון.

הקבלה המוקדמת תאפשר לסטודנטים והסטודנטיות להתחיל לעבוד על מחקר התזה שלהם לתואר שני כבר במהלך השנה האחרונה של התואר הראשון, ולהתחיל לבצע חלק מסויים מהקורסים של התואר השני במהלך שנה זו.

למי התכנית מיועדת? 

התכנית מיועדת בעיקר לסטודנטים וסטודנטיות שחושבים ברצינות להמשיך לדוקטורטהיתרון המרכזי בקבלה מוקדמת לתואר השני הוא בצבירה של ניסיון מחקרי, ובמקרים מסוימים בסיכוי גדול יותר להצליח להתחיל ולפרסם מאמר עוד במהלך התואר השני. יתרונות אלה עשויים להגדיל את התחרותיות של המשתתפים, למשל בקבלת מלגות משמעותיות במהלך הדוקטורט.  

על תהליך הקבלה

הקבלה לתכנית תתבצע באופן יחידני ופרטני, על ידי קבלה לאחת המעבדות המשתתפות בתכנית. סטודנטים וסטודנטיות מצטיינים המעוניינים לקחת חלק בתכנית זו מוזמנים לפנות לחברי הסגל במגמות "פסיכולוגיה חברתית" ו-"פסיכולוגיה ניסויית: קוגניציה ומוח", על מנת לדון בהתאמתם.

רשימת החוקרים והמעבדות המשתתפות בתוכנית:

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים ניתן לפנות לחברי וחברות הסגל במגמות; או לראשי המגמות, פרופ' צבי גנאל ו-דר' ניב רגב