מה תרצו לחפש?

מה תרצו לחפש?

תוכנית ממד"ע

מצטייני הנדסת מערכות מידע
להצטיין בטכנו​לוגיות מידע מתקדמות במחלקה הטובה בארץ

מצטייני הנדסת מערכות מידע (ממד"ע) הם חוד החנית של ההתקדמות הטכנולוגית בארץ ומוכשרים לניתוח, עיצוב, פיתוח, שימוש וניהול של מערכות מידע ממוחשבות בארגונים ובחברות ובעיסוק שותף בנושאים החמים של תחום הסייבר הבינלאומי:

  • Cyber Security לימודי אבטחת נתונים ולוחמת מידע
  •  AI - Artificial Intelligence - לימודי בינה מלאכותית
  • לימודי בינה עסקית וכריית נתונים
  •  לימודי ניתוח ועיצוב מערכות מידע

המשתתפים בתוכנית יטופחו למצוינות מחשבתית, מחקרית ואקדמאית כבר במסגרת לימודי התואר הראשון.

 

​עיקרי התוכ​​נית

​מלווה אישי מסגל המחלקה אשר יכוון את הסטודנט במסגרת המחקר והלימודים האקדמאיים עם אפשרות להשתלבות במחקרים הפעילים של המחלקה.

​אפשרות להשתלב בשכר כעוזר מחקר כבר עם הקבלה ללימודים, ​ו​​לצבור ניסיון מעשי ופרקטי ​במשך שלושה סמסטרים לפחות.

​קורס מחקרי וייחודי , לחברי התוכנית בסמסטר הרביעי ללימודיהם אשר במהלכו יחשפו לפרויקטים שונים של הפקולטה להנדסה.הקצאות מיוחדות בקורסי בחירה במחלקה וזכאת לקחת קורסים מתקדמים ברמת תואר שני גם ממחלקות אחרות בפקולטה במהלך השנה השלישית ללימודיהם.

הטבות שונות על חשבון המחלקה:​​ השאלת מחשב נייד לתקופת הלימודים, עדיפות בהעסקה כעוזרי הוראה, בודקי תרגילים וחונכים מחלקתיים, הקצאת משרד לסטודנטים בתוכנית לצורך לימוד ועבודה משותפת, הזדמנויות להשתלב באופן מעשי בפרויקטי מחקר ופרויקטי גמר בשילוב התעשייה וסיורים ואירועים מיוחדים לסטודנטים הנבחרים.פרסי הצטיינות סמסטריאליים ומלגות לימודים.

תעודת הצטיינות שנתית​​ מטעם המחלקה להנדסת מערכות מידע במסגרת טקס רשמי כחלק מיום הצגת פרוייקטים מחלקתי.

יכולים להתקבל לתוכנית מועמדים בעלי סכם הנדסה 550 ומינימום 700 בציון הפסיכומטרי. כמו כן סטודנטים בשנתם הראשונה בעלי הציונים הגבוהים ביותר במחזור (ממוצע מעל 90) יוכלו להגיש בקשה לעבור לתוכנית המצטיינים. ההישארות בתוכנית לאורך התואר מותנית בשמירה על ממוצע ציונים גבוהה והשתתפות פעילה בחיי האקדמיה.