מה תרצו לחפש?

מה תרצו לחפש?

בימת ניהול מוביל חברה

בימת ניהול מוביל חברה

בימת ניהול מוביל חברה מארחת את עדי אלטשולר, יזמת חברתית, מייסדת תנועת הנוער “כנפיים של קרמבו” לצעירים עם ובלי צרכים מיוחדים, מייסדת מיזם “זיכרון בסלון” לציון יום השואה, ומנכ”לית ומייסדת “אינקלו - בתי ספר וגנים מכילים”.
06 פברואר 2024

הפקולטה לניהול מזמינה אתכם ואתכן לשיח עם המנהלים והמנהלות של החברות המובילות במשק הישראלי והפעם:

בימת ניהול מוביל חברה מארחת את עדי אלטשולר לשיח פתוח עם הסטודנטים והסטודנטיות של הפקולטה לניהול, על מנהיגות ויזמות חברתית ככלי להתמודדות עם משברים.

עדי אלטשולר בת 37 נשואה לנדב ואמא לעברי, דוד ויולי.

מייסדת תנועת הנוער "כנפיים של קרמבו", לצעירים עם ובלי צרכים מיוחדים, תנועה שהקימה כשהייתה נערה בת 16. כיום תנועת הנוער מונה כ100 סניפים, בהם פעילים אלפי בני נוער שחזונם ליצור חברה בה יש מקום ומשמעות לכל אדם.

עדי גם המייסדת של "זיכרון בסלון", שכבר הפך לשם של יום הזיכרון לשואה והגבורה. מידי שנה שני מיליון מארחים ומתארחים משתתפים באירועי זיכרון בסלון ב 65 מדינות בעולם. "זיכרון בסלון" מתקיים גם בכל בתי הכלא, בתי תמחוי, והקהילות עם צרכים מיוחדים.

בהתכנסויות אינטימיות, עצמאיות ולא פורמליות, מתארחים שורדי שואה ובני הדור השני בסלונים פרטיים ומשתפים את סיפורם, מקיימים שיח ערכי פתוח, ומפיקים לקחים עבור החיים כיום.

השנה השיקו בשיתוף עם גלגל"צ אלבום שירים בשם "פסקול שלישי" עם שירים חדשים בהשראת זיכרון השואה בהשתתפותם של מיטב אמני ישראל, במטרה להרחיב לעדכן את המנעד המוזיקלי סביב זיכרון השואה.

האלבום מועמד כעת לאלבום השנה במצעד השנתי.

בקיץ האחרון זכה זיכרון בסלון בשני פרסי אריות זהב בפסטיבל קאן, על פרויקט פורץ הדרך " Fighting to Remember" בו נפגשו גיימרים עם שורדי שואה וקיימו איתם זיכרון בסלון בתוך המשחק בו צופים מיליוני בני נוער.

בשנת 2016 הקימה עדי את 'אינקלו'- Inclu, רשת בתי ספר וגנים מכילים בהם לומדים תלמידים עם ובלי צרכים מיוחדים ללא נפרדות, דרך גישות ושיטות חינוך ייחודיות שהופכות את המגוון בכיתה לנכס ולא לנטל.

כיום ישנם 31 בתי ספר וגנים מכילים בהם לומדים  5,600 ילדים וילדות הזוכים להביא את עצמם במלואם ולקבל מקום שווה בעולם, זאת מתוך הבנה כי שינוי חברתי אמיתי מתחיל בחינוך ילדנו.

במהלך השנים כנפיים של קרמבו וזיכרון בסלון זכו באות נשיא המדינה למתנדב על הובלת שינוי חברתי בחברה הישראלית.

עדי נבחרה על ידי מגזין Time היוקרתי לאחת מששת מנהיגי הדור הבא בעולם, וכמו כן גם הדליקה משואה ביום העצמאות ה-72 של מדינת ישראל.

 

ניתן להצטרף למפגש גם בזום:
https://us02web.zoom.us/j/89495313346?pwd=ZURvUzZoWE1tWCtqYUNyQ1ZzREpnZz09

 

מוזמנים ומוזמנות להצטרף!