מה תרצו לחפש?

מה תרצו לחפש?

משרתות ומשרתי המילואים שלנו, כולנו באוניברסיטה מגוייסים בשבילכן ובשבילכם, כדי שתצליחו!

האוניברסיטה נערכה לחזרה ללימודים תשפ"ד עם מתווה שמטרתו לוודא שאף אחת ואחד מהמגויסים שלנו לא יישאר מאחור. מגויסים, מפונים או מי שנפגעו בדרך אחרת מהמצב יקבלו את הליווי והמעטפת הנחוצה להם ולהן, בכדי לסיים את השנה והתואר בהצלחה. 

המתווה מתייחס לתלמידי התואר הראשון והשני, מפרט את מהלך ומבנה השנה הכולל קיום סמסטר קיץ ייעודי ומותאם עבור משרתי ומשרתות המילואים שלנו ומציג את ההקלות שיינתנו במהלך השנה למשרתי המילואים בהתייחסותו לשלוש אוכלוסיות:

  1. משרתי ומשרתות מילואים שישתחררו לפני פתיחת סמסטר א', תשפ"ד
  2. משרתי ומשרתות מילואים שישרתו עד 28 ימים במהלך סמסטר א', תשפ"ד
  3. משרתי ומשרתות מילואים שישרתו למעלה מ-28 ימים במהלך סמסטר א', תשפ"ד

לקריאת המתווה המלא

 

יש לך למי לפנות!

משרתי ומשרתות המילואים מוזמנים לפנות, בכל נושא, למשרד המילואים בדיקאנט הסטודנטים

לבירורים בנוגע לזכאויות משרתי ומשרתות המילואים, יש לפנות לרכזת המילואים בדיקנאט הסטודנטים:

תהילה רשף 08-6472481 miluim@bgu.ac.il

 

בנוסף, ניתן לפנות לאנשי הקשר בפקולטות, הפירוט המלא נמצא בעמוד הייעודי על אפיקי הסיוע למשרתים ולמשרתות במילואים

 

 

המתווה מתייחס לתלמידי התואר הראשון והשני, מפרט את מהלך ומבנה השנה הכולל קיום סמסטר קיץ ייעודי ומותאם עבור משרתי ומשרתות המילואים שלנו ומציג את ההקלות שיינתנו במהלך השנה למשרתי המילואים בהתייחסותו לשלוש אוכלוסיות: משרתי ומשרתות מילואים שישתחררו לפני פתיחת סמסטר א', תשפ"ד משרתי ומשרתות מילואים שישרתו עד 28 ימים במהלך סמסטר א', תשפ"ד משרתי ומשרתות מילואים שישרתו למעלה מ-28 ימים במהלך סמסטר א', תשפ"ד לקריאת המתווה המלא   יש לך למי לפנות! משרתי ומשרתות המילואים מוזמנים לפנות, בכל נושא, למשרד המילואים בדיקאנט הסטודנטים לבירורים בנוגע לזכאויות משרתי ומשרתות המילואים, יש לפנות לרכזת המילואים בדיקנאט הסטודנטים: תהילה רשף 08-6472481 miluim@bgu.ac.il   בנוסף, ניתן לפנות לאנשי הקשר בפקולטות, הפירוט המלא נמצא בעמוד הייעודי על אפיקי הסיוע למשרתים ולמשרתות במילואים    
118