מה תרצו לחפש?

מה תרצו לחפש?

קקטוס קפיטל רוצה להשקיע בך!

קקטוס קפיטל היא קרן הון-הסיכון של אוניברסיטת בן גוריון בנגב, שמנוהלת על ידי סטודנטים ומשקיעה בסטארט-אפים של סטודנטים. אנחנו משקיעים עד ₪100,000 ברעיונות שלכן, בחלומות שלכם - במיזמים שקמו בקמפוס, ועוד יגיעו רחוק. 🌵

סטודנט, סטודנטית -  נשמח להשקיע עד ₪100,000 במיזם או ברעיון לסטארט-אפ שלך ולספק הכוונה מקצועית וליווי בגובה העיניים - כדי לעזור לך להגיע הכי רחוק שאפשר. 👏🏻 אנחנו מעריכים ומוקירים את משרתי המילואים שמאפשרים לנו להמשיך בשגרה ולא שוכחים את המפונים ונפגעי פעולות האיבה. כדי שלמרות הזמנים הקשים גם אתם תוכלו לקחת בפעילות הקרן, השנה ייושמו התאמות רבות עבורכם! שימו לב, ההרשמה עד 17 בינואר 2024.

מסלולי השקעה

קרן ההון סיכון קקטוס קפיטל של אוניברסיטת בן גוריון מציעה שני מסלולי השקעה מיוחדים לאור המצב.

Cactus for Impact

מסלול השקעה ייחודי לטובת מיזמים חברתיים שנרתמים למאמץ המלחמתי והשיקומי.
במסלול זה יזמים חברתיים יקבלו מענק של 10,000 ש"ח לטובת המיזם.

Cactus for Startups

הקרן ממשיכה להשקיע ביזמות סטודנטיאלית וללוות את יזמי האוניברסיטה בצעדיהם הראשונים, ויוצאת במסלול השקעות משולב על סך 10,000 או 100,000 ש"ח. במסלול זה יינתן ליווי מקצועי של צוות הקרן בו תבוצע הכוונה והתאמה לאפשרויות ההשקעה.

השקעה על סך 100,000 ש"ח מיועדת ליזמים להם רעיון מבוסס וכבר נמצאים בצעדים הראשונים של המיזם.
קקטוס תשקיע 100,000 ש"ח עבור בניית מוצר ראשוני וכן עד ₪600,000 בהטבות וקרדיטים.

השקעה על סך 10,000 ש"ח ליזמים בשלב הראשוני ביותר. המסלול מקנה תוכן יזמי, ליווי והכוונה ראשונית בגובה העיניים לקידום רעיון ראשוני והתחלת הוצאתו לפועל.

אנחנו בקקטוס מעריכים ומוקירים את משרתי המילואים שמאפשרים לנו להמשיך בשגרה ולא שוכחים את המפונים ונפגעי פעולות האיבה. השנה ייושמו התאמות רבות עבורכם כדי שלמרות הזמנים הקשים גם אתם תוכלו לקחת בפעילות הקרן. 
למתווה ההתאמות  >>

רוצה לקבל השקעה?
כל הפרטים כאן

 

 

 

מסלולי השקעה קרן ההון סיכון קקטוס קפיטל של אוניברסיטת בן גוריון מציעה שני מסלולי השקעה מיוחדים לאור המצב. Cactus for Impact מסלול השקעה ייחודי לטובת מיזמים חברתיים שנרתמים למאמץ המלחמתי והשיקומי. במסלול זה יזמים חברתיים יקבלו מענק של 10,000 ש"ח לטובת המיזם. Cactus for Startups הקרן ממשיכה להשקיע ביזמות סטודנטיאלית וללוות את יזמי האוניברסיטה בצעדיהם הראשונים, ויוצאת במסלול השקעות משולב על סך 10,000 או 100,000 ש"ח. במסלול זה יינתן ליווי מקצועי של צוות הקרן בו תבוצע הכוונה והתאמה לאפשרויות ההשקעה. השקעה על סך 100,000 ש"ח מיועדת ליזמים להם רעיון מבוסס וכבר נמצאים בצעדים הראשונים של המיזם.קקטוס תשקיע 100,000 ש"ח עבור בניית מוצר ראשוני וכן עד ₪600,000 בהטבות וקרדיטים. השקעה על סך 10,000 ש"ח ליזמים בשלב הראשוני ביותר. המסלול מקנה תוכן יזמי, ליווי והכוונה ראשונית בגובה העיניים לקידום רעיון ראשוני והתחלת הוצאתו לפועל. אנחנו בקקטוס מעריכים ומוקירים את משרתי המילואים שמאפשרים לנו להמשיך בשגרה ולא שוכחים את המפונים ונפגעי פעולות האיבה. השנה ייושמו התאמות רבות עבורכם כדי שלמרות הזמנים הקשים גם אתם תוכלו לקחת
171