מה תרצו לחפש?

טקס הוקרת הצטיינות וחדשנות בהוראה לשנת תשפ"ב

לשכת הרקטור והיחידה ​לקידום איכות ההוראה והלמידה מתכבדים להזמינך לטקס הוקרת הצטיינות וחדשנות בהוראה
19באפריל

ביום רביעי, כ"ח בניסן תשפ“ג, 19 באפריל 2023 בשעה 16:00 באולם הסנאט ע"ש ו' א' מינקוף, בקריית האוניברסיטה ע“ש משפחת מרקוס, באר-שבע

האירוע מונגש. להתאמות בנגישות אישית או לפרטים נוספים נא לפנות לדוא"ל: sarder@bgu.ac.il​​

ההוראה היא מרכיב מרכזי וחשוב בעשייתנו האקדמית. אנו מוקירים את חברות וחברי הסגל האקדמי על הצטיינות יוצאת דופן בהוראה. השנה נבקש להוקיר את חברות וחברי הסגל האקדמי אשר ביצעו שינוי חדשני ויצירתי בשיטות ההוראה.​

המרצות.ים המצטיינות.ים והחדשניות.ים לשנה"ל תשפ"ב:

פרס רוט למרצות.ים מע​וררי השראה:

  • ד"ר ניר שלזינגר, ביה״ס להנדסת חשמל ומחשבים​
  • ד״ר תהילה רפאלי, עבודה סוציאלית​

פרס גלאט להצטיינ​ות בהוראה:

​​מצטייני הפקולטה למדעי הרוח והחברה

  • פרופ' אילת הראל, התוכנית לניהול ויישוב סכסוכים והמחלקה לפוליטיקה וממשל
  • ד"ר יעלה להב רז, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה
  • ד"ר מריוס כהן, קוגניציה ומדעי המוח
  • ד"ר קרן אילות, בית הספר לחינוך
  • גב' שרון חגבי, פוליטיקה וממשל (מתרגלת​)

מצטייני הפקולטה למדע​​י ההנדסה

  • פרופ' משה שורץ, ביה״ס להנדסת חשמל ומחשבים
  • ד"ר אוהד אלישקו, ביה״ס להנדסת חשמל ומחשבים
  • ד"ר מרדכי גורי, הנדסת מערכות תוכנה ומידע
  • ד"ר איסנה וקסלר-לובלינסקי, הנדסת מערכות תוכנה ומידע
  • ד"ר דוד קודיש, הנדסת תעשייה וניהול​

מצטייני הפק​​ולטה למדעי הטבע

  • ד"ר אבגני כץ, פיזיקה
  • פרופ' מיכאל צסרסקי, מדעי כדוה״א והסביבה והנדסה אזרחית וסביבתית
  • ד"ר מוטקה פורת, מתמטיקה
  • ד״ר אורן פרייפלד, מדעי המחשב

מצטייני הפקול​​טה למדעי הבריאות

  • ד"ר פאולה פדר-בוביס, מדיניות וניהול מערכות בריאות
  • מר אורי אלבר, פיזיותרפיה
  • פרופ' נדב דוידוביץ, מדיניות וניהול מערכות בריאות​

מצטייני הפקולטה לנ​יהול ע"ש גילפורד גלייזר

  • גב' שני מלכה-אברהם, ניהול
  • ד"ר שרון ברקן, ניהול​

מצטיין​ קורסי שירות​

  • פרופ' דורון פפו, כימיה

פרסי היחידה לקידום איכות ההוראה והלמידה למר​צות.ים חדשניות.ים​

מהפקולטה ל​מדעי הרוח והחברה

  • פרופ' רועי זולטן, כלכלה
  • ד"ר רפי גרוסגליק, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה
  • ד"ר יונתן מנדל, לימודי המזרח התיכון​
  • ד"ר תהילה רפאלי, עבודה סוציאלית​

מהפקו​לטה לניהול

  • ד"ר סתו רוזנצוויג, ניהול
  • ד"ר דורית טרייסטר, ניהול
  • ד"ר אוריאל הרן, ניהול​

מהפקולטה ל​הנדסה

  • ד"ר ניר גרינברג, הנדסת מערכות תוכנה ומידע
  • ד"ר מירב מימון טייב, הנדסת מערכות תוכנה ומידע
  • פרופ' הדר בן יואב, הנדסה ביורפואית​

מהפקולטה למדעי הבריאות​

  • ד"ר גל סופר, סיעוד
  • ד״ר שי קרופפלד, ביה"ס לרפואה

התוכנית האקדמית ​לקורס טיס

  • ד"ר יובל גנות, לשכת הרקטור

למה הכי כיף ללמוד אצלנו

775
Posts
7741
followers
59
following