מה תרצו לחפש?

מה תרצו לחפש?

מלגת מעונות למשרתי ומשרתות מילואים במלחמת חרבות ברזל

אוניברסיטת בן-גוריון בנגב מעניקה מלגת מעונות ייעודית לסטודנטים וסטודנטיות ששירתו ומשרתים במלחמת 'חרבות ברזל'.

אוניברסיטת בן-גוריון בנגב מעניקה מלגת מעונות ייעודית לסטודנטים וסטודנטיות ששירתו ומשרתים במלחמת 'חרבות ברזל'.

כל סטודנט וסטודנטית ששירת במילואים או בסדיר במלחמת 'חרבות ברזל' יהיו זכאיים למלגת מעונות שנתית בסך 5,400₪ במעונות החדשים בכפר הסטודנטים, מלגה המשקפת הנחה של 30% על דיור ממוצע בכפר הסטודנטים.

כפר הסטודנטים הוא מתחם המעונות החדש של אוניברסיטת בן-גוריון, אשר נחנך לפני שנתיים.

המתחם כולל 14 מבנים בני חמש קומות. מבין 580 הדירות, הסטודנטים והסטודנטיות יוכלו לבחור בין 3 סוגים: דירות בעלות 3 חדרים, שני חדרים או דירות סטודיו.

הדירות מרוהטות, עם אינטרנט בכל דירה.

המתחם כולל שמירה וחברת ניהול ואחזקה שפועלת במקום 24/7 – לרבות שירות תיקוני מכשירי החשמל של הדירה, חדרי אופניים, חדר כביסה, חניה ייעודית צמודה למתחם, פעילויות חוגים והעשרה.

 

לפרטים והגשת בקשה למלגה >>

אוניברסיטת בן-גוריון בנגב מעניקה מלגת מעונות ייעודית לסטודנטים וסטודנטיות ששירתו ומשרתים במלחמת 'חרבות ברזל'. כל סטודנט וסטודנטית ששירת במילואים או בסדיר במלחמת 'חרבות ברזל' יהיו זכאיים למלגת מעונות שנתית בסך 5,400₪ במעונות החדשים בכפר הסטודנטים, מלגה המשקפת הנחה של 30% על דיור ממוצע בכפר הסטודנטים. כפר הסטודנטים הוא מתחם המעונות החדש של אוניברסיטת בן-גוריון, אשר נחנך לפני שנתיים. המתחם כולל 14 מבנים בני חמש קומות. מבין 580 הדירות, הסטודנטים והסטודנטיות יוכלו לבחור בין 3 סוגים: דירות בעלות 3 חדרים, שני חדרים או דירות סטודיו. הדירות מרוהטות, עם אינטרנט בכל דירה. המתחם כולל שמירה וחברת ניהול ואחזקה שפועלת במקום 24/7 – לרבות שירות תיקוני מכשירי החשמל של הדירה, חדרי אופניים, חדר כביסה, חניה ייעודית צמודה למתחם, פעילויות חוגים והעשרה.   לפרטים והגשת בקשה למלגה >>
120

למה הכי כיף ללמוד אצלנו

775
Posts
7741
followers
59
following